Menu

NASZE ŚMIECI, NASZA SPRAWA

Aktualności

Konkurs „Najpopularniejszy Dzielnicowy 2019 r."

Drukuj
1 2 3

Komenda Miejska Policji w Siedlcach przypomina, że do końca stycznia można oddawać głosy w plebiscycie na „Najpopularniejszego Dzielnicowego 2019 roku”. W konkursie o miano najlepszego rywalizują dzielnicowi z miasta oraz gmin powiatu siedleckiego w tym również dzielnicowy gminy Wiśniew asp. szt. Krzysztof Paciorek.

Celem plebiscytu jest przybliżenie sylwetek dzielnicowych oraz podniesienie społecznego zaufania do tych funkcjonariuszy, a  co za tym idzie pozytywne kształtowanie wizerunku formacji. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi w lutym, a najlepsi dzielnicowi zostaną wyróżnieni przez  Komendanta Miejskiego Policji w Siedlcach. W komisji konkursowej poza  funkcjonariuszami policji  zasiądą  przedstawiciele  lokalnych mediów.

Konkurs trwa przez cały styczeń. Głosować można  poprzez wypełnienie ankiet, które dostępne są w urzędzie gminy Wiśniew. Warunkiem koniecznym uznania ważności oddanego głosu jest wypełnienie  wszystkich elementów ankiety. Głosy oddawać można również  drogą elektroniczną, poprzez wypełnienie ankiety dostępnej  tutaj

Ocena: 6 głosów Aktualna ocena: 3
loader...

Nasze wyróżnienia i certyfikaty