Menu

NASZE ŚMIECI, NASZA SPRAWA

Artykuł

Laureaci Nagrody Wójta Gminy Wiśniew „Najlepszy Uczeń Gminy Wiśniew 2019”

Drukuj
1 2 3

Najbardziej oczekiwany przez uczniów i jednocześnie bardzo uroczysty dzień w roku szkolnym to ten ostatni, w którym świadectwo w rękach ucznia oznacza początek dwumiesięcznego wypoczynku jakim są wakacje.

Uroczystości zakończenie roku szkolnego 2018/2019 w szkołach na terenie gminy Wiśniew tj. Zespole Oświatowym w Wiśniewie, Szkole Podstawowej w Radomyśli, Szkole Podstawowej w Śmiarach, które odbyły się 19 czerwca 2019 r., miały wyjątkową oprawę i były jednocześnie wydarzeniem historycznym z uwagi na pożegnanie ostatnich absolwentów gimnazjów oraz po raz pierwszy absolwentów ośmioklasowych szkół podstawowych.

Ze strony dyrekcji i kardy pedagogicznej płynęły gratulacje i wyrazy uznania w stronę uczniów i ich rodziców, natomiast uczniowie dziękowali nauczycielom za trud włożony w ich edukację. Absolwenci żegnali swą dotychczasową szkołę bardzo wzruszeni. Ze łzami w ochach wspominali lata spędzone szkole, przedstawiając filmy lub prezentacje multimedialne z wydarzeń szkolnych z ich udziałem.

Ale najważniejszym puntem tych uroczystości jak zwykle był odbiór świadectw szkolnych przez uczniów i gratulacje składane tym najlepszym, wyjątkowo ambitnym, wyróżniającym się bardzo wysokimi wynikami w nauce, jak również innymi osiągnięciami i sukcesami.

W roku 2019 do Wójta Gminy Wiśniew napłynęły nominacje w konkursie „Najlepszy uczeń gminy Wiśniew 2019”. Przedstawione we wnioskach nominacyjnych osiągnięcia uczniów, których miarą była średnia ocen z ostatnich trzech lat szkolnych, były podstawą do nadania czterem uczniom tytułu NAJLEPSZY UCZEŃ GMINY WIŚNIEW 2019 oraz wręczenia nagrody rzeczowej. Wójt Gminy – Krzysztof Kryszczuk osobiście składał gratulacje nagrodzonym wręczając certyfikat nadania tytułu oraz talony uprawniające do zakupu nagrody.

Najlepszymi uczniami Gminy Wiśniew 2019 zostali:

  • w kategorii absolwent gimnazjum
  • Anna Jastrzębska – uczennica gimnazjum w Wiśniewie – średnia ocen 5,71
  • Natalia Kaniecka – uczennica gimnazjum w Śmiarach – średnia ocen 5,63
  • w kategorii absolwent szkoły podstawowej
  • Tomasz Okniński – uczeń Szkoły Podstawowej w Śmiarach – średnia ocen 5,45
  • w kategorii za osiągnięcia artystyczne
  • Kuba Jastrzębski – uczeń/absolwent Szkoły Podstawowej w Wiśniewie – za osiągnięcia i sukcesy wokalno-instrumentalne.

Nagrodzonym, jak również wszystkim uczniom którzy otrzymali świadectwa promocyjne lub ukończenia szkoły składamy gratulacje, życząc powodzenie na dalszej ścieżce edukacji.

Życzymy jednocześnie, aby wakacje przyniosły wiele niezapomnianych przygód oraz upłynęły szczęśliwie i bezpiecznie.

bw

Ocena: 3 głosów Aktualna ocena: 3
loader...

Media lokalne

Warto odwiedzić

Nasze wyróżnienia i certyfikaty