Menu

NASZE ŚMIECI, NASZA SPRAWA

MINIONE EDYCJE

 • X Festiwal Kuchni Regionalnej "Z wiśniowym smakiem" - film.

  Zapraszamy do obejrzenia materiału video nagranego podczas X Festiwalu Kuchni Regionalnej "Z wiśniowym smakiem" w dniu 17 lipca br. w Wiśniewie przez telewizję Tuba Siedlec.

  Więcej
 • Jubileuszowy Festiwal Kuchni Regionalnej za nami…

  Fot. Jarosław Kurzawa.

  W niedzielę 17 lipca w Wiśniewie odbył się jubileuszowy X Festiwal Kuchni Regionalnej „Z wiśniowym smakiem”.

  Więcej
 • IX Festiwal Kuchni Regionalnej „Z wiśniowym smakiem”

  Dziewiąty Festiwal Kuchni Regionalnej „Z wiśniowym smakiem” już za nami. Tradycji stało się zadość - na scenie i na niebie. Na scenie - bo ponownie zasypaliśmy wiśnie na nową nalewkę z wiśniówki. Na niebie - bo tradycyjnie przeżyliśmy ulewę… a nawet dwie.

  Więcej
 • VIII FKR „Z WIŚNIOWYM SMAKIEM”

  W niedzielę 20 lipca 2014 r. na skwerze przed Urzędem Gminy Wiśniew odbył się już po raz ósmy Festiwal Kuchni Regionalnej  „Z WIŚNIOWYM SMAKIEM”. Przelotne opady deszczu nie wystraszyły smakoszy potraw z wiśniami i miłośników dobrej zabawy.

  Więcej
 • VII Festiwal Kuchni Regionalnej

  VII Festiwal Kuchni Regionalnej „Z wiśniowym smakiem”, który odbył się 21 lipca 2013 r., jest bez wątpienia kwintesencją imprez kulturalnych naszej gminy. Wachlarz kulinarny produktów regionalnych „z wisienką w tle”, obowiązkowa Polka Wiśniewska, muzyka i taniec ludowy, niecodzienni goście na estradzie i wśród publiczności, gry, konkursy z nagrodami, mnóstwo uśmiechu i zabawy – tak właśnie wyglądało niedzielne popołudnie spędzone w Wiśniewie.
  Więcej
 • VI FESTIWAL KUCHNI REGIONALNEJ „Z WIŚNIOWYM SMAKIEM”

  Już po raz szósty mieliśmy okazję do wspólnej zabawy podczas Festiwalu Kuchni Regionalnej „Z wiśniowym smakiem”, który odbył się 15 lipca 2012 r. w Wiśniewie. Festiwal rozpoczęło uroczyste zasypywanie wiśni na nalewkę. Przeprowadzono liczne konkursy. Zobaczmy, jakie atrakcje czekały na widzów.

  Więcej
 • V Festiwal Kuchni Regionalnej „Z wiśniowym smakiem”

  Tym razem organizatorzy i uczestnicy Festiwalu nie mogli narzekać na pogodę. – W ubiegłych latach ciągle dokuczał nam deszcz, a rok temu na chwilę przed Festiwalem, przez Wiśniew przeszła nawałnica – wspominał podczas otwarcia imprezy wójt gminy Wiśniew Krzysztof Kryszczuk.
  Więcej
 • IV Festiwal Kuchni Regionalnej ,,Z wiśniowym smakiem”

  Ponownie w deszczu odbywał się Festiwal Kuchni Regionalnej „Z wiśniowym smakiem”. W tym roku doszła do tego jeszcze (przed samą imprezą) prawdziwa nawałnica, która przeszła przez centrum gminy. Organizatorzy jednak nie poddali się, i impreza rozpoczęła się i zakończyła zgodnie z planem.
  Więcej
 • III Festiwal Kuchni Regionalnej ,,Z wiśniowym smakiem”

  Wielkie wiśniowe świętowanie już za nami. 19 lipca w Wiśniewie na ,,Rudzie” już po raz trzeci odbył się  Festiwal Kuchni Regionalnej ,,Z wiśniowym smakiem”. Festiwal zaspokoił nie tylko gusta kulinarne. Był także ucztą dla miłośników muzyki na najwyższym poziomie, ponieważ wykwintność festiwalowych potraw mogła współgrać tylko z najlepszą muzyka operową i ludową. Organizatorami imprezy było Stowarzyszenie ,,Kapitał – Praca – Rozwój” i Gmina Wiśniew.
  Więcej
 • II Festiwal Kuchni Regionalnej ,,Z wiśniowym smakiem”

  20 lipca, w niedzielę już po raz drugi wiśniowe potrawy królowały na placu ,,Ruda” w Wiśniewie. Wszystko to za sprawą Festiwalu Kuchni Regionalnej ,,Z wiśniowym smakiem”, który już po raz drugi odbył się w naszej gminie.
  Więcej
 • I Festiwal Kuchni Regionalnej „Z wiśniowym smakiem”.

  22 lipca 2007 r. odbył się I Festiwal Kuchni Regionalnej – Z WIŚNIOWYM SMAKIEM. Organizatorami Festiwalu były: Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenia ,,Kapitał – Praca – Rozwój” oraz Towarzystwo Społeczno-Kulturalne RAZEM.
  Więcej
loader...

Media lokalne

Warto odwiedzić

Nasze wyróżnienia i certyfikaty