Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Dzień Samorządu Terytorialnego Sokołowie Podlaskim

Na zaproszenie senatora RP pana Waldemara Kraski i samorządu powiatu sokołowskiego delegacja gminy Wiśniew uczestniczyła w spotkaniu zorganizowanym 22 maja w Sokołowskim Ośrodku Kultury z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego. 

W spotkaniu uczestniczyli samorządowcy z powiatów: sokołowskiego, siedleckiego i łosickiego oraz Wiceminister Spraw Wewnętrznych i Administracji - Paweł Szefernaker, Senator RP oraz Wiceminister Zdrowia - Waldemar Kraska, Posłowie na Sejm RP: Krzysztof Tchórzewski, Arkadiusz Czartoryski, Grzegorz Woźniak, Iwona Kurowska i Teresa Wargocka oraz Wojewoda Mazowiecki - Tobiasz Bocheński.

Naszą Gminę reprezentowali: Elżbieta Wysokińska – Przewodnicząca Rady Gminy, Krzysztof Kryszczuk – Wójt Gminy oraz Jarosław Krzymowski – Zastępca Wójta Gminy.

W trakcie spotkania wręczono „Odznaki Honorowe za Zasługi dla Samorządu Terytorialnego”. Wśród nagrodzonych z powiatu siedleckiego znaleźli się Starosta Siedlecki - Karol Tchórzewski oraz Wójt naszej Gminy - Krzysztof Kryszczuk. Gratulujemy!

Po oficjalnych uroczystościach nasza delegacja udała się pod pomnik ks. Stanisława Brzóski, aby powitać uczestników IX Sztafety Niepodległości, która w godzinach porannych przebiegała przez gminę Wiśniew.


 

Galeria zdjęć

dzień samorządu.4 dzień samorządu.2 dzień samorządu
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.