Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Gmina Wiśniew i Amazonka Wiśniew wyróżnieni na Siedleckiej Gali Sportu

W sobotę 3 lutego 2024 roku odbyła się Pierwsza Siedlecka Gala Sportu. Było to wydarzenie zdecydowanie godne powtórzenia. 

Wyróżnienie na gali dla Gminy Wiśniew Wspierającej Sport odebrał  - Krzysztof Kryszczuk Wójt Gminy Wiśniew, który tuż po odebraniu wyróżnienia powiedział: - Ogromnie cieszę się, że w tak wspaniałym gronie mogę spędzić ten wieczór. Cieszę się, że mamy wspaniałych sportowców w swojej gminie, a szczególnie pozdrawiam zawodników Amazonki Wiśniew.

Na Gali spotkało się wielu znakomitych sportowców, a drużyna piłki nożnej – Amazonka Wiśniew otrzymała nagrodę w kategorii - Najbardziej efektywna drużyna w Powiecie. Nagrodę naszym zawodnikom wręczył Wójt Gminy Wiśniew. Gratulujemy!

Niejednokrotnie za tym, że sportowcy mogą ćwiczyć swoje umiejętności stoi Samorząd Gminy, który wspiera ich finansowo. Tak też jest w tym przypadku Amazonka Wiśniew od wielu lat korzysta ze środków jakie Samorząd Gminy Wiśniew przeznacza na wsparcie organizacji pozarządowych w realizacji ich statutowych zadań. Jak widać nasza drużyna wykorzystuje to właściwie i dzięki regularnym treningom oraz podnoszeniu umiejętności zawodników od kilku sezonów drużyna z Wiśniewa odnosi wiele sukcesów. Środki finansowe to jedno, ale ważnym elementem jest też miejsce, gdzie sportowcy trenują a dzięki staraniom naszego samorządu od 2019 roku w Gminie Wiśniew możemy cieszyć się Stadionem RUDA Wiśniew z bieżnią i pełnowymiarowym boiskiem do gry w piłkę nożną. 

Fotografie: sportsiedlce.pl

Galeria zdjęć

gala2023-1 gala2023-275 gala2023-233 gala2023-11
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.