Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Prace przy budowie kanalizacji w Gminie Wiśniew

Nowa kanalizacja w Kaczorach, Plutach, Daćbogach, Mroczkach
i Wiśniewie – Kolonii z Polskiego Ładu-prace postępują zgodnie z harmonogramem.

10 000 000 złotych jakie Gmina Wiśniew pozyskała z Rządowego Funduszu Polski Ład sfinansuje budowę kanalizacji w pięciu miejscowościach naszej Gminy. Latem przyszłego roku mieszkańcy miejscowości: Kaczory, Pluty, Daćbogi, Mroczki i Wiśniew – Kolonia będą mogli korzystać z kanalizacji sanitarnej dzięki wybudowaniu ponad 11 kilometrów sieci kanalizacyjnej oraz prawie kilometra przyłączy kanalizacyjnych. Wspólnie z inwestycją sanitarną w Gostchorzy, która właśnie ruszyła, oraz rozbudową oczyszczalni ścieków w Wiśniewie, kanalizacja w Kaczorach, Plutach, Daćbogach, Mroczkach i Wiśniew – Kolonii stanowić będzie cały nowopowstały system kanalizacyjny w naszej Gminie. W przyszłym roku z kanalizacji będą korzystać nie tylko mieszkańcy Wiśniewa (jak było to do tej pory) ale również mieszkający w: Gostchorzy, Kaczorach, Plutach, Daćbogach, Mroczkach i Wiśniewie – Kolonii, a w następnej kolejności mieszkańcy Łupin czy też Śmiar.
Gmina rozpoczyna również prace koncepcyjno – projektowe skanalizowania pozostałych miejscowości w latach następnych, na co pozwoli rozbudowywana właśnie oczyszczalnia ścieków.

kanalizacja_4 


 

kanalizacja3 

kanalizacja_23 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.