Menu

NASZE ŚMIECI, NASZA SPRAWA

Tablica ogłoszeń

Zamknięcie drogi gminnej Wiśniew-Ciosny-Radomyśl w dniach 16-17 oraz 19 sierpnia br.!

Zarząd Stowarzyszenia - Lokalna Grupa Działania Ziemi Siedleckiej ogłasza z dniem 9 sierpnia 2019r. nabór na stanowisko: SPECJALISTA DS. MONITORINGU I EWALUACJI. Szczegóły naboru w załączonym dokumencie.

Obieszczenie Wójta Gminy Wiśniew z dnia 24 lipca 2019 roku o możliwości skłądania wniosków, o oszacowanie szkód spowodowanych przez suszę

Informacja Powiatowego Lekarza Weterynarii w Siedlcach o naborze wniosków o przyznanie pomocy przeznaczonej dla rolników gospodarujących na terenech objętych ASF

Apel Prezes KRUS dr Aleksandry Hadzik do rolników o zachowanie zasad bezpieczeństwa podczas żniw. Szczegóły w załączniku.

Ogłoszenie Wójta Gminy Wiśniew w sprawie poddania konsulatacji projektu uchwały "w sprawie zmiany Uchwały Rady Gminy Wiśniew Nr XX/121/2016 r. w sprawie przyjęcia Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Wiśniew".".

Obwieszczenie o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla części miejscowości Śmiary, gmina Wiśniew.

Zasady zgłaszania wypadku przy pracy rolniczej przez rolników ubezpieczonych w KRUS

Ogłoszenie Powiatowego Inspektora Weterynarii

Powiatowy Inspektor Weterynarii informuje o zmianie dotyczącej ważności badań prób krwi, pobranych od świń w kierunku afrykańskiego pomoru świń.

Od dnia 15 kwietnia 2019 r. badania są ważne tylko przez 7 dni (były ważne 15 dni) od dnia pobrania prób krwi.

KRUS przypomina o organizowanych rehabilitacjach leczniczych w systemie ubezpieczenia społecznego rolników

SPRAWOZDANIE Z PRZEBIEGU KONSULTACJI SPOŁECZNYCH W SPRAWIE ZAOPINIOWANIA PROJEKTÓW STATUTÓW SOŁECTW POŁOŻNYCH NA TERENIE GMINY WIŚNIEW

Kleszcze - kłujący problem. Informacja KRUS o kleszczach i możliwości ubiegania sie o świadczenia.

Rozstrzygnięcie konkursu na stanowisko Kierownika Referatu Rozwoju i Inwestycji w Urzędzie Gminy Wiśniew

Wójt Gminy Wiśniew informuje o zakończonym naborze na wolne stanowisko urzędnicze Kierownika Referatu Rozwoju i Inwestycji w Urzędzie Gminy Wiśniew. Rozstrzygnięcie konkursu na BIP Gminy Wiśniew tutaj.

Rodzicielskie świadczenie uzupełniające - MAMA 4 PLUS

Informacja Starosty Siedleckiego o miejscach nieodpłatnego poradnictwa dostępnego dla mieszkańców powiatu siedlcekiego

loader...

Media lokalne

Warto odwiedzić

Nasze wyróżnienia i certyfikaty